ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۶ فروردين
شرکت‌های فناور و سازمان‌های همکار برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند
/جشن پایان دوره/
شرکت‌های فناور و سازمان‌های همکار برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، اسامی این واحدهای فناور و نیز سازمان‌های همکار به شرح زیر است:

تقدیر از منتور برگزیده شهرک

نام

تقدیر

دکتر جواد جعفرپیشه

تندیس و هدیه همکاران

رسانه‌های برتر همکار

نام

تقدیر

سال

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

تندیس

1399

خبرگزاری ایمنا

تندیس

1398

اعضای فعال شورای پذیرش و ارزیابی شهرک

نام

تقدیر

سال

دکتر فخرالدین اشرفی‌زاده

تندیس

1399

دکتر مسعود صدرعاملی

تندیس

1398

کارفرمایان برتر شهرک

نام

تقدیر

سال

شرکت فولاد مبارکه اصفهان

تندیس

1399

شهرداری اصفهان

تندیس

1398

ناظران برتر شهرک

نام

تقدیر

سال

دکتر حسن حدادزاده

تندیس

1399

دکتر حمیدرضا توانگر

تندیس

1398

دانش‌آموزان پژوهشگر برتر هفته پژوهش استان

نام

مقطع/ شهر

تقدیر

سال

مینا اتابکی

متوسطه دوم شاهین‌شهر

تندیس

1399

سنا فرح‌بخش

ابتدایی اردستان

تندیس

1399

علی مختاری

متوسطه اول نجف‌آباد

تندیس

1399

پژوهشگر برتر استان

نام

طرح/ شرکت

تقدیر

سال

مهندس حسین مظاهری

پایلوت پلنت واحد گندله‌سازی/

شرکت پایا صنعت سما

تندیس

1399

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار 98

نام واحد فناور

تقدیر

مدیرعامل

رتبه

شرکت مدرن فناوران صنعت موج

لوح تقدیر

مهندس احسان موتابی

اول

شرکت آیریک تشخیص نقش جهان

لوح تقدیر

مهندس مهنوش رفیعی

دوم

شرکت الکترو محرکه پارسیان

لوح تقدیر

راضیه ربیعی مهر

سوم

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بین یک تا دو سال استقرار

نام واحد فناور

تقدیر

مدیرعامل

رتبه

شرکت نوین لیزر صبا

لوح تقدیر

دکتر مهدی موسوی

اول

شرکت آژمان صنعت پژوهان نامدار اسپادانا

لوح تقدیر

مهندس نوید سدری

دوم

شرکت دیده رایان صنعتی اصفهان

لوح تقدیر

مهندس مهدی حیدری

سوم

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بیش از دو سال استقرار

نام واحد فناور

تقدیر

مدیرعامل

رتبه

شرکت نوران حسگر صبا

لوح تقدیر

مهندس علیرضا عرفان

اول

شرکت بهبود صنعت مهان

لوح تقدیر

مهندس امیر شیخ بهایی

دوم

شرکت مهندسی رباتیک و اتوماسیون مهام صنعت ویرا ویژن

لوح تقدیر

مهندس فرشاد خادمیان زاده

سوم

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار - 99

نام واحد فناور

تقدیر

مدیر عامل

رتبه

شرکت نوران صنعت مصباح

لوح تقدیر

دکتر محمد جواد حکمت

اول

بین المللی مهندسی دقیق صنعت اتحاد

لوح تقدیر

مهندس ایمان خادمی

دوم

نانو پایش گیتی

لوح تقدیر

مهندس ایمانه ایمانی پور

سوم

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بین یک تا دو سال استقرار

نام واحد فناور

تقدیر

مدیرعامل

رتبه

شرکت مدرن فناوران صنعت موج

لوح تقدیر

مهندس احسان موتابی

اول

شرکت الکترو محرکه پارسیان

لوح تقدیر

راضیه ربیعی مهر

دوم

شرکت دما تجهیز رسانا

لوح تقدیر

مهندس محمد صادق رمضانی

سوم

شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بیش از دو سال استقرار

نام واحد فناور

تقدیر

مدیرعامل

رتبه

شرکت نوین لیزر صبا

لوح تقدیر

دکتر مهدی موسوی

اول

شرکت رهیافت سامانه آریا

لوح تقدیر

مهندس مهدی کاشانی

دوم

شرکت فنی و مهندسی دانش گستران ثاقب

لوح تقدیر

دکتر حامد شاهین

سوم

 
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal