ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۶ فروردين


/بازدید/

همکاری شهرداری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توسعه می‌یابد

شهردار و برخی از مدیران شهرداری اصفهان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و امضای تفاهم‌نامه با این شهرک، بر گسترش همکاری‌ها با شرکت‌های فناور تاکید کردند.
همکاری شهرداری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توسعه می‌یابد

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با معرفی برخی دستاوردهای شهرک و شرکت‌های فناور حوزه خدمات شهری، اظهار کرد: خوشبختانه توان داخلی این شرکت‌ها برای اجرای پروژه‌های کلان توسعه شهری افزایش یافته است و شهرداری‌های کشور از جمله شهر اصفهان باید با اعتماد به این توان داخل، از فناوری‌های بومی حمایت کنند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاکید کرد: این شهرک و شرکت‌های فناور مستقر آمادگی کامل جهت همکاری‌ در توسعه شهر اصفهان را دارند.

شهردار اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افزود: همکاری شهرداری اصفهان با شرکت‌های فناور می‌تواند بسیاری از نیازهای این شهرداری را رفع کند.

دکتر قدرت‌الله نوروزی ادامه داد: شهرداری اصفهان در این مدت به دنبال پیشرفت فعالیت‌های نوین با استفاده از فناوری‌های پیشرفته بوده است که این موضوع توسط شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌تواند بسیار توسعه یابد.

در پایان، شهردار اصفهان و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، با امضای تفاهم‌نامه 10 ساله بر گسترش همکاری‌ها تاکید کردند.

تقویت همکاری های بین دستگاهی منطقه‌ای به منظور توسعه اقتصاد دانشبنیان، ارتقای قابلیتهای کلان شهر اصفهان با تاکید بر افزایش نقش بینالمللی شهر از طریق فعالیتهای متکی بر فناوری و نوآوری، کمک به رفع تنگناهای شهر از طریق توسعه نوآوری و فناوریهای نوین، ساماندهی و توسعه فرآیندهای جذب و بومی سازی فناوریها و مشاغل فناورانه وارداتی در شهر اصفهان و همکاری و مساعدت در استقرار مکانی شرکتها و توسعه فرصتهای شغلی دانشبنیان، به منظور کمک به توسعه دانش بنیان شهر اصفهان از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

همچنین مدیران عامل شرکت‌های فناور تیام پارسی، بهبود ارتباط چهلستون، فردانگر و پادمهراز گردون با حضور در جلسه به معرفی شرکت خود پرداختند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1537     تاریخ: 1399/11/16
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal